Lady GaGa To Perform At Rainforest Fund Concert With Elton John&Sting!

24. března 2010 v 18:51 | °°~LaDy_GaGa-BitcH~°° |  Články
Sting, Elton John, Lady GaGa a Dame Shirley Bassey vystoupí společně v Carnegie Hall, v rámci polo-ročního Rainforest koncertu ve prospěch fondu už 13. května. Tato událost bude znamenat 21. narozeniny od založení této charitativní organizace. Umělci, plus další hosté, se zúčastní živé aukce a gala večeře po koncertě.

Přesvědčit Lady GaGa aby vystoupila na této akci pomohl truddie Styler.Ten o ní řekl:"Je to taková velká mladá žena.Lady bude zpívat společně s Eltonem.Je to vítězná kombinace.",řekl pro Billboard.
Vstupenky na koncert půjdou do prodeje na začátku dubna v pokladně Carnegie Hall Office, přičemž informace o gala a letence a objednávkový formulář si můžete stáhnout na rainforestfoundationfund.org.

Během posledních 21 let, Rainforest fond vydělal více než 30 milionů dolarů , které pomohly amazonským deštným pralesům v Brazílii.Pomoci se tento fond dočkal od 23 zemí!

"Pro tuto akci jsme zvolili netradiční kombinace zpěváků.Chtěli bychom znovu zvýšit příspěvek a chceme aby se lidé dobře bavili.",dodal Styler.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama